mnohonásobný Klubový vítěz a vítěz Speciální výstavy Landseer klubu ČR
mnohonásobný Národní vítěz, BOB, BOS, BIG
Slovenský super grand šampion, Slovenský výstavní šampion, Šampion SKJ
Maďarský šampion, Maďarský grand šampion, Maďarský výstavní šampion
vítěz Speciální výstavy Landseer a Newfoundland klubu HU
Německý šampion, Rakouský šampion
Res. World Winner, Pes roku 2022 - 1. místo FCI II., Pes roku 2019 - 5. místo FCI II.

Přidání nových fotogrfií

30.08.2023 12:06

Po delší odmlce jsou postupně pridávány fotografie naší fenky Angee Marbuka Dream - Nastěnky :-)

Závody Kolín a Lednice

16.08.2015 11:13

Dne 1.8. jsme s Cheironkem zavítali na závody Sauda Cup do Kolína. Byli jsme přihlášeni na licenční běhy, které Cheiron oba splnil a tím pádem máme podmínky pro získaní dostihové licence splněné :-). Do Kolína dorazila i Cheironka sestřička Charida, která byla přihlášena na Soloracing. Byl to její oficiální první dotih a běžela krásně, ve fenách obsadila druhé místo :-)

Včera, t.j. 15.8. jsme si poprvé udělali výlet na dostihové závodiště do Lednice, kde jsme se potkali se setřičkami Cheironka - Chaliopé a Chimérou. Cheiron a Chaliopé se zúčastnili závodu, Chiméra se byla podívat, jak to vlastně na takových závodech chodí. Oba naši svěřenci běželi ve společném běhu mladých. Cheiron zvítězil a Chaliopé doběhla jako druhá :-) S výsledky jsme moc spokojení a těšíme se na další závody :-)

KRÁSA A VÝKON + PŘIDÁNÍ NOVÝCH FOTOGRAFIÍ

15.07.2015 19:16

Druhý prázdninový víkend byl pro nás velmi úspěšný. S naším 13 - ti měsíčním klukem jsme se zúčastnili dvoudenní akce na dostihové dráze Kolín a to KRÁSA A VÝKON.

Cheironek byl ohodnocen známkou V1, vítěz třídy a nadále byl vybrán i jako nejlpeší štěně výstavy. Což nás velmi těšilo :-).

Co však potěšilo více byl výsledek druhého dne a to dostihu. Byli jsme přihlášení do kategorie SOLORACING, kde si Cheironek vyběhl první místo. Jakožto první měřený a soutěžní běh to bylo parádní :-) :-)

Nyní se těšíme na další závody, o kterých budeme zcela jistě informovat :-)